Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Finał Województwa Dolnośląskiego XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U12 i nasi uczniowieFinał Wojewódzki odbył się 1 kwietnia w Dzierżoniowie. Wystartowało 30 drużyn, zwycięzców etapów powiatowych. Powiat oleśnicki reprezentowała nasza szkoła i uczniowie klasy 5a. portowej postawy fair-play, zaangażowania i godnego reprezentowania SP3 i całego powiatu. Wielkie brawa dla drużyny: Antek Tumiński, Jan Rosiek, Franek Bednarek, Olek Ptak, Tobiasz Krzywiński, Jan Wojciechowski, Patryk Buczek, Antek Sobczak, Kuba Wilkowski, Grzegorz Michalec.

 

Planetobus w SP3

Nasza  szkoła znalazła się w gronie 20 wybranych Klubów Młodego Odkrywcy do którego PLANETOBUS z Centrum Nauki Kopernik z Warszawy zawita na dwa dni!!!! Niebo na wyciągnięcie ręki! Mobilne planetarium z Centrum Nauki Kopernik i doświadczeni edukatorzy – zarażamy pasją do astronomii uczniów naszej szkoły. Wizyta mobilnego planetarium finansowana jest w ramach wspólnego Programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centrum Nauki Kopernik pod nazwą „Nauka dla Ciebie”.

Konkurs Recytatorski PEGAZIK

ELIMINACJE POWIATOWE XXIV DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „PEGAZIK” i nasi uczniowie: Zosia Sowa, Joanna Grzesiak i Aleksandra Kraska. Wyróżnienie w kategorii „młodsi” zdobyła Asia Grzesiak, a w kategorii „starsi” Aleksandra Kraska. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Konkurs Recytatorski PEGAZIK

ELIMINACJE POWIATOWE XXIV DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „PEGAZIK” i nas uczniowie: Zosia Sowa, Joanna Grzesiak i Aleksandra Kraska. Wyróżnienie w kategorii „młodsi” zdobyła Asia Grzesiak, a w kategorii „starsi” Aleksandra Kraska. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

UMIEM PŁYWAĆ

Uczniowie klas 1 i 2 rozpoczęli przygodę z pływaniem w ramach programu "Umiem Pływać".  Przez 10 tygodni będą uczestniczyć w zajęciach na krytej pływalni Oceanik w Ostrzeszowie, gdzie pod okiem instruktorów nabędą podstawowe umiejętności pływania.