Konkurs szkolny "Cyber... to też przemoc"

Drodzy Uczniowie!
W ramach Sycowskich Dni Trzeźwości ogłaszamy konkurs - prace przygotowane przy użyciu nowoczesnych technologii na temat "Cyber.. to też przemoc " ( prace mogą dotyczyć wszelkich niebezpieczeństw, które związane są z nowoczesnymi technologiami - tablety, komputery, telefony itp. lub pozytywnych stron w/w technologii).
Prace należy złożyć w gabinecie pedagogów do dnia 7.10.2016r.
21.10.2016r. w Urzędzie Miasta i Gminy zwycięzcy zostanie przyznana nagroda.

Uwaga: Projekty można realizować indywidualnie lub też grupowo w klasie. Wszystkie osoby zaangażowane w produkcję prezentacji/filmu otrzymują dodatkowa ocenę z informatyki oraz pochwałę za aktywność.

Europejski Dzień Języków Obcych

26 września - w poniedziałek o godz. 13:00 - nauczyciele języków obcych organizują obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych. Lekcje w tym dniu skracamy o 15 min. - 7. lekcja zakończy się o 12:45. Harmonogram dnia będzie wisiał w pokoju nauczycielskim na tablicy zastępstw.

Ubezpieczenie NNW dla uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017

Szanowni Rodzice,

w zakresie ubezpieczenia NNW dla uczniów, nasza szkoła zdecydowała się przyjąć ofertę grupowego ubezpieczenia proponowaną przez AXA za pośrednictwem Bezpieczny.pl.

Rada Rodziców podjęła decyzję o wyborze wariantu II ze składką roczną 33 zł.

Czytaj więcej: Ubezpieczenie NNW dla uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017

Wyprawka szkolna 2016r.

Podstawowe informacje o dofinansowaniu zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych w roku szkolnym 2016/2017

Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2016r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych ( Dz. U. z 2016r. Poz. 1045)

I. KOMU PRZYSŁUGUJE DOFINANSOWANIE NA ZAKUP PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH

Czytaj więcej: Wyprawka szkolna 2016r.