DRZWI OTWARTE

To było wyjątkowe popołudnie w naszej szkole. Drzwi Otwarte dla przyszłych uczniów klas pierwszych i ich rodziców. Dziękujemy za tak liczne przybycie i poznanie naszej szkoły. A działo się dużo... Rodzice i dzieci poznali nasze projekty, osoby i instytucje wspierające szkołę, ofertę zajęć, nowe sale lekcyjne, nowe świetlice... Nie zabrakło zajęć z programowania z Ozobotami, Scottie Go, Kodowanie na dywanie, roboty Jimu. Zajęcia w Klubie Młodego Odkrywcy, zajęcia taneczne, teatralne, plastyczne. Majsternia i rurki konstrukcyjne. A to tylko niektóre zajęcia w ofercie naszej szkoły. Brak zmianowości, baza sportowa, współpraca z Uniwersytetem Wrocławskim, Centrum Nauki Kopernik czy National Geographic to gwarancja metod pracy z dziećmi i jakości naszej szkoły. Zapraszamy do współpracy.

DRZWI OTWARTE

Chcesz poznać naszą szkołę? Dowiedzieć się co ją wyróżnia? Jakie projekty realizujemy? Chcesz zobaczyć naszą bazę? Brak zmianowości, pieniądze z Ministerstwa Edukacji na dostosowanie szkoły dla klas 1-3, świetlice szkolne, bogata oferta zajęć pozalekcyjnych, dodatkowe zajęcia sportowe. Zapraszamy rodziców i uczniów przyszłych klas pierwszych na Drzwi Otwarte w poniedziałek 11 lutego o godz. 17.00

 

ŻYCZENIA

 

Magicznych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

JASEŁKA

Tradycyjnie w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia o godz. 11.30 w Kościele pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Sycowie uczniowie naszej szkoły wystawili, pod kierunkiem p. Dominiki Jarosz, na podstawie autorskiego scenariusza ks. Tomasza Ślęzaka, przedstawienie jasełkowe „Przybieżeli do Betlejem”.

57 aktorów, obecność rodziców, dziadków, rodzin i mieszkańców Sycowa, wyjątkowa Świąteczna atmosfera i magiczne przesłanie uczniów dla wszystkich mieszkańców: „Proszę miłych gości, Święta to czas radości, nie tylko z powodu choinki, Mikołaja i prezentów wielu, ale jest w tym coś ważniejszego przyjacielu... Dlatego dziś, my uczniowie szkoły podstawowej, nie życzymy Wam choinki odlotowej, ale miłości do siebie nawzajem, bo wtedy życie będzie dla nas rajem...”

Już dziś zapraszamy na kolejne Jasełka za rok!

JASEŁKA

„Przybieżeli do Betlejem...”

Wyjątkowe Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Wielkie brawa dla wszystkich aktorów i muzyków.