Lekcja wf online

Nasza szkoła przyłączyła się do największej lekcji w-f online na świecie, którą poprowadziła nauczycielka z Polski. 

 

DZIEŃ ZIEMI

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Ziemi.

Ten dzień ma uświadamiać nam, jak ważne jest troszczenie się o środowisko naturalne. Światowy Dzień Ziemi ma na celu budowanie świadomości jak kruchy jest ekosystem Ziemi oraz propagowanie właściwych postaw ekologicznych. Choć z powodu epidemii koronawirusa obowiązuje nas wiele obostrzeń i akcje w przestrzeni publicznej nie są organizowane, to jak przekonują ekolodzy, w dobie zmian klimatycznych, warto zastanowić się nad swoimi przyzwyczajeniami i pomyśleć, jak być bardziej eko. To właśnie drobne zmiany w życiu każdego z nas mogą przyczynić się do zmian globalnych

Kształcenie na odległość

Do 26 kwietnia br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty – to przepis ujęty w podpisanym 9 kwietnia br. rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

SP3 w ogólnopolskim projekcie "Lekcja:Enter".

„Lekcja:Enter” to największy dotychczas projekt edukacji cyfrowej w Polsce skierowany do szkół. To m.in. udział naszych nauczycieli w bezpłatnych szkoleniach z lepszego wykorzystywania nowych technologii, e-zasobów i aktywizujących metod nauczania w edukacji dzieci i młodzież.