„Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei”

Finał akcji „Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei”. Dziękujemy naszym uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły za WIELKIE SERCA. Razem można wiele, szczególnie jeśli tej pomocy potrzebują bardzo ciężko chore małe dzieci. 

Brawo SP3!!!

.

 

SP 3 Mistrzem Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt!!!

SP3 Szkołą Mistrzów!!!

13 grudnia w Twardogórze odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Dnia 13 grudnia w Twardogórze odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W igrzyskach udział wzięło 8 zespołów: SP 2 Twardogóra, SP1 Oleśnica, SP3 Oleśnica, SP4 Oleśnica, SP Gminy Oleśnica, SP Międzybórz, SP Grabowno Wielkie, SP3 Syców. Mecz finałowy pomiędzy SP Twardogóra a SP3 Syców wygrała drużyna naszej szkoły zdobywając tytuł Mistrza Powiatu.

Wielkie brawa i gratulacje dla całej drużyny.

..

SP 3 Mistrzem Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców!!!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców z udziałem 7 zespołów: SP Międzybórz, SP Grabowno Wielkie, SP3 Syców i czterech szkół oleśnickich - SP 1,3,4 i SP Gminy Oleśnica odbyły się w 12 grudnia na Hali MOSiR w Sycowie. A oto klasyfikacja końcowa: I m-ce SP3 Syców, II m-ce SP1 Oleśnica, III m-ce SPGO, IV m-ce SP3 Oleśnica, SP 4 Oleśnica/SP Grabowno Wielkie/SP Międzybórz m-ca 5-7. Gratulujemy wszystkim drużynom.

Z MIKOŁAJEM NA SPORTOWO

Już po raz szósty nasza szkoła wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym „Jedynka”  była organizatorem Zawodów Sportowych klas I-III "Z Mikołajem na Sportowo". .W zawodach udział wzięły drużyny ze Szkoły Podstawowej Nr 1, 2, 3 oraz Szkoły Podstawowej w Stradomi. Świąteczna atmosfera, rywalizacja sportowa oraz przede wszystkim dobra zabawa towarzyszyła całym zawodom. Nie zabrakło oczywiście odwiedzin Świętego Mikołaj. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale i słodkie niespodzianki. Dziękujemy szkołom za udział w zmaganiach sportowych i do zobaczenia za rok.

 

Wycieczka do Niemiec Południowych

W dniach 20 - 24 maja 2019 r. organizowana jest szkolna wycieczka dla uczniów klas 8 oraz gimnazjalnych do Niemiec Południowych. W programie wycieczki są m.in.:

zwiedzanie Monachium - miasto + fabryka BMW lub Stadion Allianz Arena, 
wjazd kolejką na najwyższy szczyt Alp Zugspitze, spacer po zimowej stolicy Niemiec Garmisch-Partenkirchen, wyjazd do jednego z najpiękniejszych i najsłynniejszych zakątków Bawarii Zamku Hohenschwangau , następnie spacer do "bajkowego" Zamku Neusc
hwanstein - zwiedzanie wnętrz najbardziej znanego zamku Ludwika II, symbolu zamków bawarskich, który był inspiracją dla Walta Disneya, zwiedzanie niewielkiej miejscowość Reutte w austriackich Alpach, gdzie znajduje się wyjątkowa atrakcja - najdłuższy wiszący most świata - Highline 179. Spacer przez most łączący ze sobą ruiny zamku Ehrenberg i fort Claudia. Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników: Dla grupy min. 45 uczniów
750,00 zł/os + 25 euro
Dla grupy min. 40 uczniów
800,00 zł/os + 25 euro
Dla grupy min. 30 uczniów
925,00 zł/os + 25 euro
CENA ZAWIERA:

- przejazd autokarem LUX (WC, video, cafe bar, rozkładane siedzenia, klimatyzacja)
- ubezpieczenie SIGNAL IDUNA BEZPIECZNE PODRÓŻE ( KL 10 000 EUR, NNW 7000 PLN , BP 800 PLN)
- 2 noclegi ( pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami )
- 2 śniadania
- 2 obiadokolacje
- opieka pilota
- zestawy słuchawkowe 
Zapisy u Pani Anny Hryniewieckiej. Zapraszamy

SZLACHETNA PACZKA

Już po raz czwarty nasza szkoła bierze udział w akcji charytatywnej „Szlachetna paczka”. SZLACHETNA PACZKA jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie. Takim darczyńcami są nasi uczniowie, ich rodzice, przyjaciele, nauczyciele i pracownicy szkoły. Bo w każdym z nas tkwi moc czynienia DOBRA!!! Tak pakowaliśmy paczkę dla potrzebującej rodziny, Kubusia i jego mamy.

PODARUJ PREZENT

Nasza szkoła bierze dział w akcji „Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei”. Zakupione zabawki, gry edukacyjne, planszowe, klocki, klocki Lego oraz książki przynosimy do wychowawców klas lub do gabinetu pedagoga do środy 12 grudnia.

W ubiegłym roku nasza szkoła obdarowała wiele ciężko chorych dzieci prezentami.

Pokażmy i w tym roku jak wielkie mamy serca.