DRZWI OTWARTE

To było wyjątkowe popołudnie w naszej szkole. Drzwi Otwarte dla przyszłych uczniów klas pierwszych i ich rodziców. Dziękujemy za tak liczne przybycie i poznanie naszej szkoły. A działo się dużo... Rodzice i dzieci poznali nasze projekty, osoby i instytucje wspierające szkołę, ofertę zajęć, nowe sale lekcyjne, nowe świetlice... Nie zabrakło zajęć z programowania z Ozobotami, Scottie Go, Kodowanie na dywanie, roboty Jimu. Zajęcia w Klubie Młodego Odkrywcy, zajęcia taneczne, teatralne, plastyczne. Majsternia i rurki konstrukcyjne. A to tylko niektóre zajęcia w ofercie naszej szkoły. Brak zmianowości, baza sportowa, współpraca z Uniwersytetem Wrocławskim, Centrum Nauki Kopernik czy National Geographic to gwarancja metod pracy z dziećmi i jakości naszej szkoły. Zapraszamy do współpracy.

DRZWI OTWARTE

Chcesz poznać naszą szkołę? Dowiedzieć się co ją wyróżnia? Jakie projekty realizujemy? Chcesz zobaczyć naszą bazę? Brak zmianowości, pieniądze z Ministerstwa Edukacji na dostosowanie szkoły dla klas 1-3, świetlice szkolne, bogata oferta zajęć pozalekcyjnych, dodatkowe zajęcia sportowe. Zapraszamy rodziców i uczniów przyszłych klas pierwszych na Drzwi Otwarte w poniedziałek 11 lutego o godz. 17.00

 

JASEŁKA

Tradycyjnie w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia o godz. 11.30 w Kościele pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Sycowie uczniowie naszej szkoły wystawili, pod kierunkiem p. Dominiki Jarosz, na podstawie autorskiego scenariusza ks. Tomasza Ślęzaka, przedstawienie jasełkowe „Przybieżeli do Betlejem”.

57 aktorów, obecność rodziców, dziadków, rodzin i mieszkańców Sycowa, wyjątkowa Świąteczna atmosfera i magiczne przesłanie uczniów dla wszystkich mieszkańców: „Proszę miłych gości, Święta to czas radości, nie tylko z powodu choinki, Mikołaja i prezentów wielu, ale jest w tym coś ważniejszego przyjacielu... Dlatego dziś, my uczniowie szkoły podstawowej, nie życzymy Wam choinki odlotowej, ale miłości do siebie nawzajem, bo wtedy życie będzie dla nas rajem...”

Już dziś zapraszamy na kolejne Jasełka za rok!

JASEŁKA

„Przybieżeli do Betlejem...”

Wyjątkowe Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Wielkie brawa dla wszystkich aktorów i muzyków. 

„Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei”

Finał akcji „Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei”. Dziękujemy naszym uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły za WIELKIE SERCA. Razem można wiele, szczególnie jeśli tej pomocy potrzebują bardzo ciężko chore małe dzieci. 

Brawo SP3!!!

.

 

ŻYCZENIA

 

Magicznych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

SP 3 Mistrzem Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt!!!

SP3 Szkołą Mistrzów!!!

13 grudnia w Twardogórze odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Dnia 13 grudnia w Twardogórze odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W igrzyskach udział wzięło 8 zespołów: SP 2 Twardogóra, SP1 Oleśnica, SP3 Oleśnica, SP4 Oleśnica, SP Gminy Oleśnica, SP Międzybórz, SP Grabowno Wielkie, SP3 Syców. Mecz finałowy pomiędzy SP Twardogóra a SP3 Syców wygrała drużyna naszej szkoły zdobywając tytuł Mistrza Powiatu.

Wielkie brawa i gratulacje dla całej drużyny.

..