OTRZĘSINY KLAS CZWARTYCH

Oficjalnie klasy 4a i 4b wśród grona uczniów naszej szkoły. To były bardzo udane „otrzęsiny”.

DZIEŃ KROPKI

Tak obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, odwagi i zabawy. Pomagamy dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest kropka. Dzień Kropki w naszej szkole odbył się również w ramach programu „Uczymy dzieci programować”.

Uczymy dzieci programować

 Nasza szkoła oficjalnym uczestnikiem ogólnopolskiego programu: „UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ”. Konferencję i warsztaty inaugurujące program w Warszawie prowadziła Anna Świć - autorka scenariuszy zajęć dydaktycznych i warsztatów dla dzieci. Stworzyła obudowę metodyczną dla firmy EduSense wprowadzającą roboty do zajęć dydaktycznych w edukacji wczesnoszkolnej, trenerka w programie Mistrzowie Kodowania. Konferencja, szkolenie i warsztaty... a wszystko dla naszych uczniów.

 

Zmiany, zmiany ...

Jak na rozpoczęciu roku szkolnego obiecaliśmy - zabieramy się przygotowanie miejsca wypoczynku dla naszych uczniów... Patio też czeka na zmiany. Palety przyjechały więc czas wziąć się do pracy. Efekty naszej pracy niebawem.

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 za nami. Było radośnie i bardzo kolorowo. Życzymy wszystkim naszym uczniom udanego, radosnego i pełnego niesamowitych projektów roku szkolnego.

Wielki sukces naszej szkoły!!! SP 3 najlepsza na Dolnym Śląsku!!!

Nasza szkoła po raz 3 zwyciężyła w wielkiej akcji charytatywnej Szkoły dla Nadziei, zorganizowanej przez Fundację "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". W tym roku w akcji brało udział ponad 100 szkół z całego Dolnego Śląska. I nasza szkoła okazała się najlepsza!!! Główna nagroda to: nowoczesna Kindloteka – biblioteka wyposażona w 10 czytników i 500 e-booków ufundowaną przez firmę Amazon. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za wielkie zaangażowanie w pomoc chorym dzieciom.