GMINNY FESTIWAL PIOSENKI

Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Polska Niepodległa". W kategorii klas 1-3 Maja Boryczka z piosenką "Piechota" II miejsce, Nela Urbańska "Historia Polski" miejsce III.

Wielkie brawa i gratulacje. 

Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

I Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Oleśnicy i nasi reprezentanci: Adrian Stasiak klasa 2b, Anna Jadanowska klasa 5a, Joanna Grzesiak klasa 5a oraz Kinga Mielczarek klasa 3a gimnazjum. Wyróżnienie wyśpiewała Joanna Grzesiak piosenką niemieckojęzyczną.

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Code Week - dzień 4

15.10-19.10.2018 Code Week w SP3

Tworzymy mapę Sycowa z programem Uczymy Dzieci Programować. Dzień 4 i zadanie wykonane.

 

Code Week - dzień 3

15.10-19.10.2018 Code Week w SP3

Dzień 3. Kodujemy informacje dotyczące miejscowości z programem Uczymy Dzieci Programować.

Bicie rekordu

Tak działamy w naszej szkole. Bicie rekordu w jednoczesnej resuscytacji korążeniowo oddechowej przez 230 uczniów SP3. Pełen profesjonalizm i wsparcie Ratownictwa Medycznego „Wawrzyniak” oraz straży pożarnej.

 Nasze bicie rekordu mogło się odbyć również dzięki wielkiemu wsparciu i życzliwości Szkoły Podstawowej w Drołtowicach oraz Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Miłowicach. Dziękujemy z całego serca za wypożyczony sprzęt i wsparcie działań naszej szkoły.

 

Dzień Edukacji Narodowej

A na koniec dnia wyjątkowa Wielka Gala Nauczycielskich Wyróżnień. Czas na wręczenie wyjątkowych nagród. Wyjątkowych, bo przyznanych przez naszych uczniów, w 6 kategoriach: „Poczucie humoru”, „Skarbnica pomysłów”, „Żelazne nerwy”, „Sokole oko”, „Pogromca elektroniki” oraz „Gromki głos”. Tak wyjątkowo obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Code Week - dzień 2

15.10-19.10.2018 Code Week w SP3 z ogólnopolskim programem Uczymy Dzieci Programować,,Kodowanie na dywanie, Scratch i Ozoboty.

 Dzień 2. Szukam algorytmów z programem Uczymy Dzieci Programować.

 

 

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole obchodzimy na sportowo – turniej sportowy Nauczyciele-Uczniowie- Rodzice.

Code Week - dzień 1

15.10-19.10.2018 Code Week w SP3 z ogólnopolskim programem Uczymy Dzieci Programować, Kodowanie na dywanie, Scratch i Ozoboty

Dzień 1. Poznaję historię Code Week z programem Uczymy Dzieci Programować.

Dzień Edukacji Narodowej

Wyjątkowo rozpoczął się Dzień Nauczyciela w naszej szkole. NADZIEJA ZAMIAST KWIATKA - tak nasi uczniowie dziękują nauczycielom w dniu ich święta.