DZIEŃ KROPKI

Tak obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, odwagi i zabawy. Pomagamy dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest kropka. Dzień Kropki w naszej szkole odbył się również w ramach programu „Uczymy dzieci programować”.

Uczymy dzieci programować

 Nasza szkoła oficjalnym uczestnikiem ogólnopolskiego programu: „UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ”. Konferencję i warsztaty inaugurujące program w Warszawie prowadziła Anna Świć - autorka scenariuszy zajęć dydaktycznych i warsztatów dla dzieci. Stworzyła obudowę metodyczną dla firmy EduSense wprowadzającą roboty do zajęć dydaktycznych w edukacji wczesnoszkolnej, trenerka w programie Mistrzowie Kodowania. Konferencja, szkolenie i warsztaty... a wszystko dla naszych uczniów.

 

Zmiany, zmiany ...

Jak na rozpoczęciu roku szkolnego obiecaliśmy - zabieramy się przygotowanie miejsca wypoczynku dla naszych uczniów... Patio też czeka na zmiany. Palety przyjechały więc czas wziąć się do pracy. Efekty naszej pracy niebawem.

Wielki sukces naszej szkoły!!! SP 3 najlepsza na Dolnym Śląsku!!!

Nasza szkoła po raz 3 zwyciężyła w wielkiej akcji charytatywnej Szkoły dla Nadziei, zorganizowanej przez Fundację "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". W tym roku w akcji brało udział ponad 100 szkół z całego Dolnego Śląska. I nasza szkoła okazała się najlepsza!!! Główna nagroda to: nowoczesna Kindloteka – biblioteka wyposażona w 10 czytników i 500 e-booków ufundowaną przez firmę Amazon. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za wielkie zaangażowanie w pomoc chorym dzieciom.

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 za nami. Było radośnie i bardzo kolorowo. Życzymy wszystkim naszym uczniom udanego, radosnego i pełnego niesamowitych projektów roku szkolnego.

ŻYCZENIA

Życzymy wszystkim uczniom spełnienia marzeń, samych radosnych chwil, udanych i bezpiecznych wakacji.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 za nami. Był to również ostatni dzień spędzony w naszej szkole przez uczniów 3 klas gimnazjalnych. Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Syców za wysokie wyniki w nauce otrzymały: Anna Radajewska, Alicja Orszulak i Ewelina Zawada. Wszystkim dziękujemy za niezapomniane chwile spędzone z nami, za uśmiech, reprezentowanie szkoły w konkursach, zawodach sportowych, za działalność charyratywną.