JASEŁKA

Tradycyjnie w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia o godz. 11.30 w Kościele pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Sycowie uczniowie naszej szkoły wystawili, pod kierunkiem p. Dominiki Jarosz, na podstawie autorskiego scenariusza ks. Tomasza Ślęzaka, przedstawienie jasełkowe „Przybieżeli do Betlejem”.

57 aktorów, obecność rodziców, dziadków, rodzin i mieszkańców Sycowa, wyjątkowa Świąteczna atmosfera i magiczne przesłanie uczniów dla wszystkich mieszkańców: „Proszę miłych gości, Święta to czas radości, nie tylko z powodu choinki, Mikołaja i prezentów wielu, ale jest w tym coś ważniejszego przyjacielu... Dlatego dziś, my uczniowie szkoły podstawowej, nie życzymy Wam choinki odlotowej, ale miłości do siebie nawzajem, bo wtedy życie będzie dla nas rajem...”

Już dziś zapraszamy na kolejne Jasełka za rok!