DRZWI OTWARTE

To było wyjątkowe popołudnie w naszej szkole. Drzwi Otwarte dla przyszłych uczniów klas pierwszych i ich rodziców. Dziękujemy za tak liczne przybycie i poznanie naszej szkoły. A działo się dużo... Rodzice i dzieci poznali nasze projekty, osoby i instytucje wspierające szkołę, ofertę zajęć, nowe sale lekcyjne, nowe świetlice... Nie zabrakło zajęć z programowania z Ozobotami, Scottie Go, Kodowanie na dywanie, roboty Jimu. Zajęcia w Klubie Młodego Odkrywcy, zajęcia taneczne, teatralne, plastyczne. Majsternia i rurki konstrukcyjne. A to tylko niektóre zajęcia w ofercie naszej szkoły. Brak zmianowości, baza sportowa, współpraca z Uniwersytetem Wrocławskim, Centrum Nauki Kopernik czy National Geographic to gwarancja metod pracy z dziećmi i jakości naszej szkoły. Zapraszamy do współpracy.