Artystyczna Trójka - zajęcia na Akademii Sztuk Pięknych

W ramach realizacji projektu „Artystyczna Trójka” we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu po raz kolejny nasi uczniowie mogli zgłębiać tajniki sztuk plastycznych - tym razem rzeźby. Zajęcia z uczniami prowadzili utalentowani studenci ASP – Angelika Tamkun oraz Albert Wrotnowski. Nasi uczniowie wykonali w profesjonalnej pracowni model rzeźby pełnej (z gliny) oraz gipsowy odlew płaskorzeźby. Praca ćwiczeniowa uzupełniona została przez Alberta Wrotnowskiego ciekawymi rozmowami o technikach oraz warsztacie rzeźbiarskim, a uczniowie zdobyli nowe doświadczenie oraz dużą wiedzę warsztatową. Projekt „Artystyczna Trójka” powstał z inicjatywy pani Bogusławy Kornatko oraz dr Marleny Promnej – Pietrek z ASP.