Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sycowie

Witaj Szkoło!

Po długiej przerwie - związanej ze zdalnym nauczaniem i wakacjami - Uczniowie i Nauczyciele powrócili dziś do Szkoły.

Niby budynek ten sam... a jednak "zaszła u nas wielka zmiana"... Dotychczasowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Sycowie stała się częścią Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Drugą jego częścią jest Przedszkole nr 4.

Powitaliśmy dziś w szkolnych murach naszych Uczniów - tych dotychczasowych i tych rozpoczynających swoją przygodę z nauką. Niestety epidemia nie pozwoliła nam na tradycyjny uroczysty apel. Uczniowie zostali przywitani przez swoich Wychowawców w klasach. Tylko nasze drogie "Pierwszaki" zostały przywitane na holu szkoły. Było przemówienie Pani Dyrektor Moniki Janiszyn, była krótka część artystyczna przygotowana przez Uczniów starszych klas, a także drobny upominek dla każdego Ucznia klasy I.

A wczoraj... też się u nas działo! Gdy nasi Uczniowie cieszyli się ostatnim dniem wakacji, Przedszkolaki uczestniczyły w Dniu Adaptacyjnym. Przedszkolaków przywitały piękne, przestronne sale z nowymi meblami i zabawkami, a przede wszystkim uśmiechnięte Panie. Były gry, zabawy, poznawanie siebie i przedszkola...

Uczniom i Przedszkolakom życzymy, aby każdy dzień wzbogacał Was w nową wiedzę i żeby nauka była dla Was wspaniałą przygodą.

Drodzy Rodzice życzymy Wam, abyście dumnie patrzyli na swoje pociechy i wytrwale, pomimo wielu obowiązków, znajdywali czas na wspieranie ich talentów i zainteresowań.

A Nauczycielom życzymy wytrwałości w odnajdywaniu właściwej drogi prowadzącej do każdego dziecka.

Poniżej krótka fotorelacja z tych pełnych emocji dni...