Pod Biało-czerwoną

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Pedagodzy, Mieszkańcy Miasta i Gminy Syców!

Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie patriotycznym „Pod Biało – czerwoną” realizowanym pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów.

Oddając głos on-line na nasze miasto
pod adresem: https://bialoczerwona.www.gov.pl/, możecie Państwo pomóc w wygraniu masztu i flag finansowanych przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej dla społeczności lokalnej w naszej gminie.

Głównym celem projektu jest godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku.
Wspomnieć jednak należy, że Rok 1920, to również dla naszej społeczności szkolnej SP3 ważna data. Jest to Rok Urodzin Patrona Szkoły.

Pragniemy, aby oddane przez Państwa głosy na projekt ,,Pod Biało- czerwoną” spowodowały, że przed budynkiem Zespołu Przedszkolno- Szkolnego dumnie z masztu powiewać zacznie nasza Biało-Czerwona. Tym samym wspólnie dokończymy dzieło uczczenia 100. Rocznicy Urodzin Świętego Jana Pawła II oraz wiktorii Bitwy Warszawskiej.
Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależy wyłącznie od nas.

Potrzebujemy minimum ???? głosów, by maszty z flagami trafiły przed budynek naszej szkoły ……………do Miasta i Gminy Syców.

Akcja zbierania głosów poparcia trwa do 11.11.2020 roku do godziny 23:59!

Głosujmy więc promując nowoczesny patriotyzm i dumę z Polskości!
Bądźmy dumni z Biało- Czerwonej!!!