Konkurs plastyczny "Pejzaże Polski"

W dniu dzisiejszym odbył się finał konkursu plastycznego "Pejzaże Polski" pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Syców.????????✏️✂️????‍????????‍????????‍????

Konkurs skierowany był do dzieci i rodziców z przedszkoli i grup przedszkolnych z terenu miasta i gminy Syców.
Jego celem było zwrócenie uwagi na piękno i różnorodność polskiego krajobrazu????????⛺️????????????, kształtowanie tożsamości i przynależności społecznej, aktywizowanie dzieci i ich rodziców oraz rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom???????????? oraz dziękujemy za udział w konkursie i wykonanie wspaniałych prac przedstawiających piękno polskiego krajobrazu.

Wystawa prac konkursowych znajduje się w holu głównym Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie.