Pasowanie na Ucznia

28 stycznia 2021r. w klasach I i 29 stycznia 2021r. w klasach II odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia.

Pasowania zaplanowane były na drugą połowę października, jednak panująca pandemia pokrzyżowała nam trochę plany... :(

Dlatego, jak tylko uczniowie klas I i II wrócili do nauki stacjonarnej szybko rozpoczęli przygotowania do tej wielkiej dla nich uroczystości.

Po krótkich częściach artystycznych, uczniowie złożyli ślubowanie, na które długo czekali. I choć "nie brali ślubu ze szkołą" ;), po ich postawie, łzach wzruszenia, uśmiechach było widać, że jest to dla nich ważna chwila.  W tej podniosłej chwili towarzyszyli im ich Wychowawcy, Dyrekcja oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Dla Rodziców była prowadzona transmisja na żywo na Fanpage'u naszego Zespołu. 

Po części oficjalnej odbyły się spotkania w zespołach klasowych ze słodkim poczęstunkiem :)