Otwarcie placu zabaw

21 maja 2021 r. miało miejsce otwarcie placu zabaw przy budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie.

Otwarcia dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Syców - p. Dariusz Maniak, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych - p. Monika Zobek-Dubicka, koordynator projektu z Centrum Usług Wspólnych - p. Karolina Talaga oraz p. o. dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie - p. Monika Janiszyn.

Podczas uroczystości swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowały przedszkolaki z grup Zajączki i Żabki Publicznego Przedszkola nr 4 w Sycowie.

Rozbudowa placu zabaw była sfinalizowaniem projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Nowe Przedszkola w Gminie Syców". RPDS.10.01.01-02-0040/19.

Partnerem tego projektu jest Fundacja "Merkury".

Zarówno Przedszkolaki, jak i uczniowie z radością korzystają z placu zabaw!