Zakończenie Roku Szkolnego

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice! 

 

Zapraszamy Uczniów na zakończenie roku szkolnego 2020/2021, które odbędzie się dnia 25 czerwca 2021 r. o g. 900.

Uczniów prosimy o przybycie do szkoły najpóźniej o godz. 850 i udanie się do swojej klasy. Uczniowie wraz z Wychowawcą będą łączyć się w salach lekcyjnych na relację z uroczystego apelu za pośrednictwem naszego profilu FB.

Niestety ze względu na pandemię Rodzice nie będą mogli wejść do szkoły, poza przedstawicielem Rady Rodziców.

Tradycyjnie w tym dniu włączymy się w akcję charytatywną "Nadzieja zamiast kwiatka" 💐💐💐

Puszka przeznaczona na zbiórkę pieniędzy 🛢na ten cel będzie wystawiona w bibliotece szkolnej. Każdy uczeń, który chciałby podziękować swojemu nauczycielowi kupując kwiatka, przynosi przeznaczone na zakup pieniądze i wrzuca do puszki.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na rehabilitację uczennicy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sycowie https://www.siepomaga.pl/agatakamzol