Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 3

Syców, 31.03.2017 r.

 

 

SZANOWNI PAŃSTWO

RODZICE/OPIEKUNOWIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR3 W SYCOWIE

 

 

         W wyniku reformy edukacji przeprowadzanej obecnie w naszym kraju, decyzją Rady Miejskiej w Sycowie z dnia 30 marca 2017 r., dotychczasowe Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sycowie zostało przekształcone w ośmioletnią Szkołę Podstawową nr 3 z klasami gimnazjalnymi.

Obwód nowopowstałej szkoły to ulice: al. 15-lecia, 1 Maja, Jana Pawła II, , Aleja nad Wałem, Generała Bema, Wrocławska, Garncarska, Kasztanowa, Komorowska, Kościelna, Kościuszki, Ks. Gorczycy, Ks. Rudy, Kępińska, Mickiewicza nr 16,18,20,22,24,26-28,30, Kaliska nr 2,3,6,  Ogrodowa, Okrężna, Parkowa, Pawłówek, Piastowska, plac Królowej Jadwigi, plac Wolności, Polna, Pułaskiego, Sportowa, , Szosa Kępińska , Zawada, Mieszka I, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Chrobrego, Błękitna , Kazimierza Wielkiego, Henryka Brodatego, Henryka Probusa, Dąbrówki, Bolesława Szczodrego, Leszka Czarnego, Graniczna, Zielona, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Sprawiedliwego,  Szkolna, Środkowa, Wałowa, Waryńskiego, Wojska Polskiego, sołectwo  Komorów.

          Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło, iż będziemy mieli możliwość nauczania Waszych dzieci od 1 września 2017 r. Dołożymy wszelkich starań by pobyt dzieci w naszej szkole był bezpieczny, pełen satysfakcji z nauki oraz sukcesów edukacyjnych.

          Jednocześnie zapraszamy Państwa na spotkanie w naszej szkole, ul. Kościelna 3, w dniu 11 kwietnia o godzinie 17.00 w celu przekazania pierwszych, wstępnych informacji dotyczących nowo powstałej szkoły.

 

Z poważaniem:

Zbigniew Filipiak

Dyrektor Gimnazjum

im. Jana Pawła II w Sycowie