Dodano: 01-03-2024
ikona listu

Mała Garstka 60 lat po...

Dodano: 15-02-2024

Polityka ochrony małoletnich w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sycowie

Dodano: 29-12-2023

List Pani Minister Edukacji

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II
i Publiczne Przedszkole nr 4 w Sycowie

szkoła w odcieniach czerni i bieli

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Sycowie to miejsce na mapie miasta, w którym każde dziecko może odnaleźć swoje miejsce! Dzięki kameralnej atmosferze, relacjom opartym na szacunku i zrozumieniu, a także otwartości i chęci pomocy – nasze przedszkole i szkoła są idealnym miejscem dla przedszkolaków, dzieci i nastolatków, którzy chcą rozwijać swoje pasje oraz kompetencje naukowe, językowe czy sportowe.

Nasza szkoła odpowiada na wszelkie potrzeby uczniów. Zapewniamy pełnowartościowe, zbilansowane posiłki dostępne w naszej szkolnej stołówce, udzielamy niezbędnej pomocy w gabinecie pedagoga i psychologa szkolnego, a nasi nauczyciele i wychowawcy wspierają w rozwijaniu umiejętności i pasji każdego dziecka.

Zapraszamy do grona naszych uczniów! Przejdź do rekrutacji i zapisz swoje dziecko do naszej szkoły!

ikona książki

Sukcesy w nauce

ikona piłka

Mistrzostwo w sporcie

ikona puchar

Zwycięstwa w konkursach

ikona dokumenty z pisakiem

rekrutacja

Prowadzimy rekrutację do szkoły podstawowej i przedszkola. Zapraszamy do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie!

dokumenty do pobrania

Udostępniamy najważniejsze dokumenty szkolne zebrane w jednym miejscu! Kliknij i przejdź do dokumentacji online – przeczytaj lub pobierz na swój komputer interesujące Cię pliki.

ikona dwóch dokumentów
ikona podpisywania dokumentu

e-dziennik

Internetowy dziennik elektroniczny umożliwia szybką i wygodną komunikację, wgląd w bieżące dane dotyczące ucznia takie jak frekwencja, oceny, uwagi czy zadania domowe, a także wymianę wiadomości. Kliknij i przejdź do e-dziennika!

Dla rodziców

Drodzy rodzice – przygotowaliśmy zbiór przydatnych informacji oraz bieżących ogłoszeń dotyczących pracy naszej szkoły. Zachęcamy do zapoznania się!

ikona kawy na tle dokumentów
ikona talerza

Stołówka

Wszyscy uczniowie naszej szkoły mogą korzystać ze smacznych obiadów dostępnych w naszej stołówce. Zobacz jadłospis dla szkoły i przedszkola obowiązujący w bieżącym tygodniu!

Galeria

Imprezy kulturalne i sportowe oraz różnego rodzaju projekty i akcje charytatywne to tylko część z naszego pozalekcyjnego życia. Zobacz fotorelację z najciekawszych wydarzeń!

ikona kalendarza