Bieg Belfrów Wild Teacher

Bieg Belfrów Wild Teacher 2021 r.

W niedzielny poranek 🌞, 3 października 2021 r., nauczyciele 👨‍🏫👩‍🏫 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie spotkali się, aby wspólnie wziąć udział w pierwszej edycji Biegu Belfrów organizowanym przez Zespół Wild Teacher. Celem akcji była pomoc małemu Jankowi choremu na SMA.

Z uśmiechami na twarzach wyruszyliśmy na ulicę naszego miasta, mając do pokonania 12 kilometrową trasę rowerową 🚴‍♀️🚴‍♂️. Udało nam się wspólnie pokonać zaplanowaną trasę 💪. Teraz czekamy na medale Biegu Belfrów! 😃

Kasztanobranie

🌰 Kasztany zbieramy i pomagamy!!! 🌰

Korzystaj z pogody 🌞, wybierz się na spacer 🌳🌲, pozbieraj kasztany 🌰🌰🌰 i przynieś do szkoły!

Pieniądze ze sprzedaży kasztanów zasilą zbiórkę na leczenie i rehabilitację malutkiej Lilki Melnyk.

🔈 Serdecznie zapraszamy! 🔈

Dzień Chłopaka 2021

Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów klas 1-3 super zabawę z okazji Dnia Chłopaka 🧑👦🧒

Wszyscy bawili się znakomicie 🥳. Reprezentanci klas brali udział w konkurencjach 🤹‍♂️🤸‍♂️⭐💯, a całe klasy dopingowały swoich zawodników. 📣📢🔈

Walka była wyrównana i wszystkie drużyny znalazły się na podium. 🥇🥈🥉

Dzień Chłopaka 2021 - wybory Mistera Szkoły

Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski zorganizował wybory Mistera Szkoły 2021 😊😊😊

Został nim uczeń klasy 8a - Patryk Buczek. Drugie miejsce zajął uczeń klasy 7a, a na trzeciej pozycji uplasował się przedstawiciel klasy 4b 🙂🙃🙂

Chłopcy musieli wykazać się umiejętnościami takimi jak:

• poprawne nakrywanie do stołu
  • wiązanie krawatu
  • rysowanie z zamkniętymi oczami
  • taniec w zabawie "Gorące krzesła" 🤹‍♂️🏅🏆

Zwycięstwo zatem tym bardziej cieszy, gdyż nie było łatwe!

Gratulujemy wszystkim Chłopcom! 🏆🙂👍

Dzień Szpilek

Dnia 25 września 2021 r. organizowany jest kolejny Dzień Szpilek!

Zespół Szkolno-Przedszkolny pragnie włączyć się w te obchody. W piątek, tj. 24 września, po drugiej lekcji na holu szkoły będziemy robić zdjęcia w szpilkach.

Zapraszamy do włączenia się w akcję!

Przyszpil z nami raka! To banalnie proste:
➡️ Zaproś znajomych 👤➕
➡️ Zrób zdjęcie 👠 szpilek
➡️ 25 września (sobota) opublikuj zdjęcie na swoim FB
➡️ Wstaw w treść posta #DzienSzpilek
➡️ Pamiętaj, że zdjęcie musi być 🌎 "publiczne"
Za każdą osobę, która opublikuje zdjęcie Moliera2.com przekaże 2️⃣ zł na walkę z rakiem!

Zaproszenie na spotkanie organizacyjne w sprawie nauki gry na instrumentach

Drodzy Rodzice!

23 września o godz. 16:00 w holu szkoły odbędzie się spotkanie organizacyjne oraz przesłuchania dla osób zainteresowanych lekcjami gry na instrumentach.
Od kilku lat na terenie naszego powiatu działa prywatna szkółka Gitarowe Granie (znajdziecie ich Państwo na Facebooku oraz Instagramie). Szkołę tworzy para muzyków, którzy z ogromną pasją rozwijają umiejętności muzyczne dzieci i młodzieży na wielu instrumentach.

Monika i Mateusz Chwalisz nauczają gry na gitarze klasycznej, ukulele, gitarze akustycznej, elektrycznej, basowej, a także cajonie (jest to instrument perkusyjny, bardzo kompaktowy).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem oferty Państwa Chwalisz zapraszamy serdecznie na spotkanie.

.

Spotkanie z Pogonią Syców

Szanowni Państwo,

zapraszam na spotkanie organizacyjne w sprawie zajęć sportowych organizowanych w porozumieniu z klubem sportowym POGOŃ.

Spotkanie odbędzie się 30.09.2021 r. (czwartek) o godz. 17.00 w naszej szkole.

Na spotkaniu trener Paweł Jankiewicz przybliży Państwu formę zajęć oraz zasady współpracy rodziców z klubem.