Zakończenie Roku Szkolnego

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice! 

 

Zapraszamy Uczniów na zakończenie roku szkolnego 2020/2021, które odbędzie się dnia 25 czerwca 2021 r. o g. 900.

Uczniów prosimy o przybycie do szkoły najpóźniej o godz. 850 i udanie się do swojej klasy. Uczniowie wraz z Wychowawcą będą łączyć się w salach lekcyjnych na relację z uroczystego apelu za pośrednictwem naszego profilu FB.

Niestety ze względu na pandemię Rodzice nie będą mogli wejść do szkoły, poza przedstawicielem Rady Rodziców.

Tradycyjnie w tym dniu włączymy się w akcję charytatywną "Nadzieja zamiast kwiatka" 💐💐💐

Puszka przeznaczona na zbiórkę pieniędzy 🛢na ten cel będzie wystawiona w bibliotece szkolnej. Każdy uczeń, który chciałby podziękować swojemu nauczycielowi kupując kwiatka, przynosi przeznaczone na zakup pieniądze i wrzuca do puszki.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na rehabilitację uczennicy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sycowie https://www.siepomaga.pl/agatakamzol

 

 

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

 

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - J. Korczak 😄😄😄

Z okazji Dnia Dziecka dla naszych przedszkolaków i uczniów wystawiliśmy przedstawienie 🎭🎭🎭 pt. "W krainie bajek...", życząc zdrówka, radości i uśmiechu każdego dnia.

Ze względu na pandemię prezentujemy spektakl on-line, ale z nadzieją, że nasi uczniowie będą mogli zobaczyć swoich nauczycieli na deskach sycowskiej sceny jeszcze przed wakacjami.

Przedstawienie jest do obejrzenia na naszym profilu na Facebook'u: W krainie bajek

 

Życzymy wam samych miłych wrażeń podczas oglądania 💕💕💕

 

Otwarcie placu zabaw

21 maja 2021 r. miało miejsce otwarcie placu zabaw przy budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie.

Otwarcia dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Syców - p. Dariusz Maniak, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych - p. Monika Zobek-Dubicka, koordynator projektu z Centrum Usług Wspólnych - p. Karolina Talaga oraz p. o. dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie - p. Monika Janiszyn.

Podczas uroczystości swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowały przedszkolaki z grup Zajączki i Żabki Publicznego Przedszkola nr 4 w Sycowie.

Rozbudowa placu zabaw była sfinalizowaniem projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Nowe Przedszkola w Gminie Syców". RPDS.10.01.01-02-0040/19.

Partnerem tego projektu jest Fundacja "Merkury". 

Zarówno Przedszkolaki, jak i uczniowie z radością korzystają z placu zabaw!