Organizacja nauki zdalnej w dniach 22.03.-9.04.2021 r.

 

Szanowni Rodzice!

Od poniedziałku 22 marca br. klasy I-III przechodzą w tryb nauki zdalnej, który będzie odbywać się, podobnie jak wcześniej, na platformie GSuite. Dotyczy to również zajęć dodatkowych – zajęć z logopedą, korekcyjno-kompensacyjnych, kółek zainteresowań, gimnastyki korekcyjnej, itp.). Szczegóły dotyczące lekcji on-line przekażą Państwu wychowawcy klas.

Zawieszenie zajęć stacjonarnych potrwa do 9 kwietnia 2021 r.

Klasy IV-VIII kontynuują naukę zdalną.

W grupach przedszkolnych utrzymane jest nauczanie stacjonarne.

Podczas nauki zdalnej na WNIOSEK RODZICA będzie zorganizowana opieka na świetlicy dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Pedagog szkolny oraz bibliotekarz – p. Katarzyna Wojciechowska - pracuje w trybie stacjonarnym, ale możliwy jest również kontakt on-line za pośrednictwem e-dziennika lub poczty e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Codziennie w godzinach 8:00-15:00 jest również dostępny psycholog szkolny - p. Agnieszka Kozłowska. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie w sekretariacie szkoły lub przez e-dziennik.

 

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji,

 

Dyrektor Zespołu

Monika Janiszyn

 

Wicedyrektor Zespołu

Agnieszka Kozłowska