Organizacja nauki zdalnej w dniach 22.03.-9.04.2021 r.

Szanowni Rodzice!

Od poniedziałku 22 marca br. klasy I-III przechodzą w tryb nauki zdalnej, który będzie odbywać się, podobnie jak wcześniej, na platformie GSuite. Dotyczy to również zajęć dodatkowych – zajęć z logopedą, korekcyjno-kompensacyjnych, kółek zainteresowań, gimnastyki korekcyjnej, itp.). Szczegóły dotyczące lekcji on-line przekażą Państwu wychowawcy klas.

Zawieszenie zajęć stacjonarnych potrwa do 9 kwietnia 2021 r.

Klasy IV-VIII kontynuują naukę zdalną.

W grupach przedszkolnych utrzymane jest nauczanie stacjonarne.

Podczas nauki zdalnej na WNIOSEK RODZICA będzie zorganizowana opieka na świetlicy dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Pedagog szkolny oraz bibliotekarz – p. Katarzyna Wojciechowska - pracuje w trybie stacjonarnym, ale możliwy jest również kontakt on-line za pośrednictwem e-dziennika lub poczty e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Codziennie w godzinach 8:00-15:00 jest również dostępny psycholog szkolny - p. Agnieszka Kozłowska. Na spotkania prosimy umawiać się telefonicznie w sekretariacie szkoły lub przez e-dziennik.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji,

Dyrektor Zespołu

Monika Janiszyn

Wicedyrektor Zespołu

Agnieszka Kozłowska

Zaproszenie do dziecięco-młodzieżowej sekcji tenisa stołowego

Drodzy Uczniowie!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie zaprasza w każdy wtorek i czwartek na dziecięco-młodzieżową sekcję tenisa stołowego!

Zajęcia odbywać się będą o godz. 17:00 na hali sportowej MOSiR.

Do końca roku szkolnego zajęcia z trenerem są bezpłatne!

Czas się poruszać! ;)

22 Marca - Światowy Dzień Wody

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Przyjaciele Szkoły...

Dziś obchodzony jest Światowy Dzień Wody. Woda jest niezbędna w każdym aspekcie życia człowieka. Od jej czystości i dostępności zależna jest szansa na zdrowie i godne życie. Bez niej trudno jest przygotować jedzenie albo zadbać o higienę własną i gospodarstwa domowego.

Uczniowie Naszej Szkoły dziś na zajęciach będą poruszać dwa zagadnienia: Woda jako globalne wyzwanie oraz Woda w kryzysie klimatycznym.

Zachęcamy do refleksji na podstawie zamieszczonej animacji (za zgodą autorów akcji PAH).

Konkurs na logo Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Drodzy Uczniowie!

Ogłaszamy konkurs na wykonanie logo Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie.

W konkursie mogą brać udział uczniowie naszej szkoły.

Na prace konkursowe czekamy do 16.04.2021r.

Szczegóły i regulamin konkursu do pobrania poniżej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy  wszystkim ciekawych pomysłów.