Informacja: świetlica i stołówka

Zapisy na świetlicę oraz stołówkę szkolną

Ze względów bezpieczeństwa prosimy o zapisywanie uczniów na świetlicę oraz stołówkę szkolną w sposób zdalny:

Uczniowie klas pierwszych - telefonicznie pod nr: 62 785 51 56,

Uczniowie klas starszych za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Informacje należy kierować do wychowawców klas.

100. Rocznica urodzin naszego Patrona Św. Jana Pawła II

Wyjątkowe lekcje wychowawcze, konkurs wiedzy o Św. Janie Pawle II, udział w akcji „STOkrotnie – kartki z życzeniami dla Jana Pawła II” oraz #oknodlajp2, projekt edukacyjny "Jan Paweł II - człowiek za którym warto podążać", wiersze,  prace plastyczne i wspólnego śpiewanie, Kwiatki Jana Pawła II, czyli zbiór historyjek i anegdot z życia Ojca Świętego czytanych przez naszych uczniów. 

Lekcja online z Karolem Kłosem

Wyjątkowe spotkanie on-line Mistrza Świata, środkowego zawodnika PGE Skry Bełchatów Karola Kłosa z naszymi uczniami z Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów. Nie zabrakło pytań o karierę sportową, treningi, życie codzienne sportowca, ulubione zajęcia i spędzanie czasu wolnego. Mnóstwo pozytywnych emocji i motywacji dla naszych uczniów.

Kształcenie na odległość

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się odbywać na odległość. 24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację stosownego rozporządzenia.

Planetobus on-line

Nasza szkoła wśród dwóch szkół w Polsce zaproszona do udziału w pokazie on-line Planetarium Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie klasy 6a oraz Klub Młodego Odkrywcy klas 5 - mogli zobaczyć niebo pełne gwiazd, poznać najciekawsze konstelacje, układy planet i inne obiekty astronomiczne. A do tego wyjątkowi edukatorzy CNK: Asia i Daria ispotkanie po pokazie na Teamsach, gdzie uczniowie mogli porozmawiać z edukatorami, zadawać pytania i zdobywać wiedzę.Dziękujemy za wyróżnienie i wspieranie działań szkoły

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Nasi uczniowie pokazali nam swoje ulubione książki. Pamiętajcie, „kto czyta książki, ten żyje podwójnie”.

Akademia Siatkówki PGE Skry Bełchatów aktywnie online

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna, wszyscy potrzebujemy ćwiczeń fizycznych aby pozostać zdrowym. Znalezienie motywacji do ćwiczeń, szczególnie w trudnym okresie nauki zdalnej w szkołach nie zawsze jest łatwe. Dlatego nasza akademia przystąpiła do wspólnych treningów  z siatkarzami PGE Skry Bełchatów w ramach akcji „Ćwiczymy z (i) Skrą”. Jest moc w SP3!!!

Lekcja wf online

Nasza szkoła przyłączyła się do największej lekcji w-f online na świecie, którą poprowadziła nauczycielka z Polski.